Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

Прифронтовий Бахмут і Маріуполь увійшли в топ-10 найпрозоріших міст країни


image
Фото: з відкритих джерел

Одна з українських антикорупційних організацій оприлюднила статистику по рівню прозорості влади міст України. В топ-3 увійшов Маріуполь. А Бахмут визнали одним з міст, де влада почала працювати більше ніж вдвіч іпрозоріше  у порівнянні з 2017 роком.

 

Рейтинг склала громадска організація Transparency International Ukraine, яка вже протягом кількох років робить статистику прозорості влади, та виявляє корупцію.

Бахмут і Маріуполь визнали найпрозорішими містами України

Так, в десятку найпрозоріших міст з різних регіонів країни увійшли два прифронтових населених пункти Донеччини. Другу сходинку за прозорістю влади зайняв Маріуполь. За рік в місті значно краще запрацювали комунальні підприємства та покращили освітні послуги.

Бахмут і Маріуполь визнали найпрозорішими містами України

Зазначимо, в 2017 році Маріуполь займав 57 сходинку в цьому ж рейтингу. Та неподалік нього, на 61 першому місці, стояв Бахмут.

Бахмут і Маріуполь визнали найпрозорішими містами України

Але в 2018 році Бахмут також значно злетів у рейтингу, і сьогодні займає вже 8 місце за відкритістю роботи влади. В антикорупційній організації зафіксували досить великий приріст у балах саме в Бахмуті. А саме з 27,26 до 62,23.

Бахмут і Маріуполь визнали найпрозорішими містами України

Як написано в аналітичній таблиці, з 2017 року можливість доступу до даних та взаємодія населення з владою зросла більше ніж вдвічі. В місті вирішують кадрові питання, а оцінка освіти зросла з позначки 1 до 4, з максимальних 7.

В цьому році Бахмут і Маріуполь значно випередили Краматорськ, в якому за оцінкою експертів майже нічого не змінилось. Така ж ситуація і в Дружківці.

А от Слов’янськ показав себе досить добре. В минулому рейтингу він займав останні позиції, а от в цьому році прозорість влади зросла також майже вдвічі. Однак в топ-50 зайти все ж не вдалось.

Нагадаємо, на освіту в Бахмуті в минулому році витратили 211 млн грн. Однак на нещодавній ради регіонального розвитку начальник управління освіти Бахмутської міської ради Марина Рубцова заявила, що потреба збирати гроші з батьків виникає через недостатнє фінансування. Та вже на інтерв’ю посадовиця зауважувала, що на забезпечення базових потреб грошей вистачає.

Також читайте:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: