Програмістів з 4 міст Донеччини запрошують навчитись створювати електронні сервіси для свого міста


image
Фото: з відкритих джерел

Команда активістів-програмістів їдуть з навчальною програмою в 4 міста на сході України. З ними можна зробити для своєї громади, наприклад, електронну чергу в поліклініку, онлайн-графік руху тролейбусів чи систему реєстрації в черзі за закордонним паспортом. В ідеях організатори не обмежують.

 

Відвідати тренінги можуть мешканці Слов’янська, Дружківки, Бахмута і Торецька.

“Це люди, які повинні безпосередньо в цьому місті жити, бути зацікавленими в тому, щоб їхнє місто було кращим, щоб можна було впроваджувати різні сервіси”, — розповіла Вільному радіо асистентка проекту  “Київський Діалог” Людмила Кожухова.

Програмісти та спікери інших профілів приїдуть на схід з різних куточків країни. Проведуть тренінги з електронних систем в рамках українсько-німецького проекту “Київський Діалог”. Захід вони розраховують на команди. Адже одній людині важко створити електронний сервіс та керувати ним потім.

Як приклад електронного сервісу Людмила Кожухова називає електронну чергу в лікарню. ЇЇ запровадили в Бахмуті, але у Слов’янську такої немає.

Кожухова зазначає, що створити сервіс – це лише половина роботи. Учасникам необхідно цю систему впровадити у повсякденне життя мешканців своїх міст та показати людям навіщо це їм необхідно.

“Конкурс розрахований більше для громадських організацій. Ви розумієте, що одній людині встановити електронний сервіс мало, тому що це важко. Smart City — це електронне місто, електронні сервіси, які допомагають покращити життя людей”, — розповіла Вільному радіо асистентка проекту  “Київський Діалог” Людмила Кожухова.

У програмі навчання три дводенних семінара, які запланували на вихідні (субота та неділя) за таким графіком:

  • Слов’янськ — з 13 по 14 липня та з 28 по 29 вересня 2019 року;
  • Бахмут — з 27 по 28 липня;
  • Дружківка — з 7 по 8 вересня та з 9 по 10 листопада;
  • Краматорськ — з 19 по 20 жовтня.

Під час навчання учасники також поїдуть до Одеси – будуть обмінюватися досвідом з іншими учасникам.

Найактивніші команди зможуть взяти участь в конкурсі міні-грантів від проекту “Київський Діалог” та поїхати у навчальну поїздку до Німеччини.

Щоб заповнити анкету учасника натисніть тут. Подати заявку можна до 12:00 30 травня 2019 року.

Всі витрати на проживання, харчування, квитки та інше беруть на себе організатори.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: