“Пропустимо хоч добу – уряд не отримуватиме зарплату”, – Зеленський доручив виплатити борги шахтарям


image
Фото: Вільне радіо

Президент України Володимир Зеленський доручив уряду повністю закрити заборгованість із зарплат перед гірниками. Строк виконання  два місяці.  

 

З цією заявою голова держави виступив на Всеукраїнській нараді працівників вугільної галузі України.

За словами президента, наразі борг держави перед шахтарями перевищує мільярд гривень. Згідно з прогнозами експертів, невдовзі він може зрости до 1,5 млрд грн. Тому Зеленський звернувся до уряду з проханням повністю закрити це питання найближчим часом.

“Я дуже прошу в найближчі два місяці – березень, квітень – закрити всі борги повністю перед шахтарями. Якщо не будемо це закривати, якщо пропустимо хоч одну добу, тоді, мені здається, буде справедливо, якщо весь уряд не буде отримувати заробітну плату ці місяці”, – заявив президент.

Він додав, що хоче розпочати у шахтарських містах будівництво інфраструктурних об’єктів, яких бракує. Для цього президент планує поїхати туди з представниками українських компаній. Однак наголосив, що спочатку держава все ж має розрахуватися перед гірниками.

“Давайте підготуємо поїздку до всіх цих шахтарських містечок, проїдемось. Але з планом, щоб людям нормально в очі дивитись. Щоб ми погасили заборгованість, а потім поїхали у всі ці містечка”, – сказав голова держави.

Нагадаємо, раніше ми писали, що вуглевидобувні підприємства Донеччини недоотримали за 2019 рік понад 314 мільйонів гривень.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: