Рада визнала, що Гладосове більше не окупована територія, а Бахмутський район

Діана Шароді
2019-05-28 15:17

image
Фото з відкритих джерел

Верховна Рада України підтримала проект постанови №8576 “Про зміни в адміністративно-територіальному устрої Донецької області, зміну і встановлення меж міста Горлівки і Бахмутського району Донецької області”.

 

Відповідний документ опублікований на сайті ВРУ.

Новий законопроект підтримали 320 депутатів. Так, до Бахмута додали ще 71,7 гектара земель за рахунок передачі до складу Бахмутського району території селища Гладосове. Таким чином, селище Гладосове фактично буде підпорядковано Новолуганській сільській раді Бахмутського району Донецької області.

Як розповів Вільному радіо очільник Бахмутського району Дмитро Дресвянніков, зміни для жителів Гладосового — суттєві.

“Глобально змінюється ситуація тільки для людей, для населеного пункту — ні, тому що він залишається в зоні обстрілів. У нас глобально змінюється якість життя у мешканців цього населеного пункту. ВПО там стають повноправними жителями Бахмутського району. Тобто соціальні стандарти (пенсія, медичне і соціальне обслуговування) будуть йти напряму з району офіційно”, — розповів Дмитро Дресвянніков.

Зазначимо, селище Гладосове знаходиться за 10 км від КПВВ Майорське. Його регулярно обстрілюють з боку бойовиків. Під контроль українського Уряду населений пункт повернувся кілька років тому, але Камбін тривалий час не визнавав його частиною підконтрольних територій. Через це для місцевих було проблемою оформити соціальні виплати від України.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: