Рекордно великий український стяг запустили в Авдіївці в бік окупованих територій

admin
2018-08-23 18:08

image

Патріотичну акцію до Дня прапора провели сьогодні в Донецькій області. 20-метровий стяг на гелієвих кульках “відправили” українцям на окупованих територіях.

Вітер активістам посприяв і швидко підхопив стяг в потрібному напрямку – в бік Донецька. Аби нагадати українцям там, що про них пам’ятають та привітати і їх з державним святом. Навіть в окупації.

Цю акцію провели волонтери. Вони власним коштом закупили тканину, скидались – хто скільки може. А пошила величезний стяг бахмутчанка Ангеліна Шостак.

На запуску були присутні і експерти книги рекордів України. Вони зафіксували нове, вже трете досягнення Шостак. Прапор, що пошила майстриня, отримав сертифікат рекорду в категорії “Розміри”. Про це вона написала у своєму фейсбук та додала фото з сертифікатом.

Нагадаємо, прапор Шостак довелось шити кілька днів, він майже не вміщувався в кімнаті та важить 7 кг.

В Авдіївці запустили найбільший прапор України в ООС

Рекордно великий український стяг запустили в Авдіївці в бік окупованих територійПатріотичну акцію до Дня прапора провели сьогодні в Донецькій області. 20-метровий стяг на гелієвих кульках "відправили" українцям на окупованих територіях. Вітер активістам посприяв і швидко підхопив стяг в потрібному напрямку – в бік Донецька. Аби нагадати українцям там, що про них пам'ятають та привітати і їх з державним святом. Навіть в окупації. Цю акцію провели волонтери. Вони власним коштом закупили тканину, скидались – хто скільки може. А пошила величезний стяг бахмутчанка Ангеліна Шостак. На запуску були присутні і експерти книги рекордів України. Вони зафіксували нове, вже трете досягнення Шостак. Прапор, що пошила майстриня, отримав сертифікат рекорду в категорії "Розміри". Про це вона написала у своєму фейсбук та додала фото з сертифікатом. Нагадаємо, прапор Шостак довелось шити кілька днів, він майже не вміщувався в кімнаті та важить 7 кг.Анна Сердюк, Вільне радіо. #Прапор #рекорд #Авдіївка #Донеччина

Gepostet von Вільне радіо am Donnerstag, 23. August 2018

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: