Ремонт на КПВВ “Майорське” затримується, — Куць


image
Фото: Вільне радіо/Олександр Червоненко

На КПВВ Донеччини наразі продовжують ремонти, та на деяких об’єктах з’являються проблеми. Важче завершити роботи на КПВВ “Майорське”, адже там найбільший пасажиропотік.

 

Про стан робіт на всіх КПВВ в області Вільному радіо розповів очільник Донецької облдержадміністрації Олександр Куць:

“Завершили повністю роботи по КПВВ “Мар’їнка”. Зараз у нас виникли проблеми з водою, але не з нашої вини, а через вину підрядника. Просто занадто потужний насос, який просто засмоктало в землю. Наразі проводяться відновлювальні роботи за рахунок підрядника і вода там з’явиться”.

Він додав, що така сама проблема з водою і на КПВВ “Гнутове”, наразі там проводять труби, щоб запустити централізоване водопостачання. Також він пояснив, що найближчим часом там покладуть новий асфальт, однак тільки тоді, коли будуть відповідні погодні умови.

“КПВВ “Новотроїцьке” працює в повному обсязі. Там єдина проблема з освітленням. Я думаю найближчими тижнями ця проблема буде вирішена”, — розповів Вільному радіо Олександр Куць.

Також читайте: На пункті пропуску “Новотроїцьке” ускладнений рух через ремонт.

А ось щоб швидко зробити реконструкцію КПВВ “Майорське” потрібно повністю зачинити пункт пропуску. Тому наразі роботи проводять паралельно.

“Що стосується КПВВ “Майорського”: з ним трошки складніше ситуація, найбільший наплив людей. І зупинити людей для проведення ремонтних робіт призведе до того, що з того боку будуть значні черги. Тобто ми це робимо паралельно. Ми пропускаємо людей і починаємо монтувати. Там вже є забори, вже існують зали очікування”, — додав Куць.

Він зазначив, що монтаж конструкцій на пункті пропуску почнеться вже на наступному тижні, а закінчать всі робити протягом місяця. Однак строки можуть посунути, бо все залежить від підрядників.

Нагадаємо, в листопаді минулого року розпочали реконструкцію КПВВ “Майорське”.

Також читайте:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: