Ремонт в школі №11 має продовжитись у квітні-травні, — мер Бахмута


image
Фото: Вільне радіо

Бахмутська міська рада та Управління освіти судиться з підрядником, який ремонтував школу №11. Через численні порушення з ним розірвали контракт та шукають нового підрядника. Але станом на початок 2020 року роботи заморожені.

 

Артемівська прокуратура вже передала справу до Господарського суду Донецької області стосовно підрядника ТОВ “Центрбуд”. Останній має виплатити майже півмільйона гривень за неякісний ремонт. Про це розповів під час брифінгу мер Бахмута Олексій Рева. 

“Нажаль ситуація така. Ми понад 1000 учнів розташовуємо по всьому місту. І якість навчання знижується, є обурення від батьків, учнів та педагогічного колективу. Яка ситуація на сьогодні: ми коригуємо основний договір з урахуванням додаткових робіт. І думаю до квітня-травня буде готовий проєкт з експертизою. Він вже пройшов державну експертизу. І тоді буде оголошений тендер про продовження робіт в школі №11”, — заявив під час брифінгу голова Бахмутської ОТГ Олексій Рева.

За підрахунками місцевої влади, якщо швидко знайти підрядника, то до 1 вересня можливо закінчити ремонт в одному з корпусів НВК №11.

Крім того, Олексій Рева зауважив, що в 11 школі нова директорка — Наталя Дроздова, яка вже має досвід з ремонтами.

“Ми закріпили нові кадри. Директор має досвід з роботою по об’єкту школи №10. Вони дуже щільно працювали з НЕФКО (європейські інвестори — ред.), тому думаю все має вийти”, —  зазначив міський голова.

Зазначимо, в Бахмутській ЗОШ №10 за кілька місяців утеплили фасад, замінили вікна та встановили індивідуальні теплові пункти. Під час робіт дітей нікуди не переселяли, а екс-директорка школи Наталя Дроздова заявляла, що ремонтні роботи не впливають на навчальний процес.

Нагадаємо, за проєктом ремонтні роботи в школі №11 мали завершитись до кінця 2019 року. Але через позаштатні ситуації, терміни зриваються. Наприклад, під час ремонтних робіт у НВК №11 субпідрядник, який виконував додаткові роботи у школі, зірвав підлогу в харчовому блоці. Однак за планом ці роботи не передбачалися.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: