Ремонтна бригада “Води Донбасу”, яка потрапила під обстріл 12 квітня, відремонтувала водогін


image
Фото: з відкритих джерел

Трубопровід Південно-Донбаського водогону знову працює. Його пошкодили бойовики під час обстрілу. Ремонтники намагались закінчити роботу раніше, однак потрапили під обстріл окупантів.  

 

Сьогодні, 15 квітня ремонтники компанії “Води Донбасу” змогли дістатися до пошкодженої ділянки водогону та відремонтували його. До Маріуполя якісна вода дійде вже 16 квітня. Про це повідомляє прес-служба очільника Донецької області Олександра Куця.

Раніше воду місто отримувало із водосховищ та резервуарів.

Зазначимо, водогін пошкодили ще 5 квітня. Десь 7 днів знадобилось українській владі та комунальникам, щоб домовитись про гарантії режиму тиші. Адже ділянка, де був пошкоджений водогін, знаходиться в сірій зоні.

12 квітня ремонтна бригада все ж отримала гарантії безпеки, та вирушила на місце. Однак під час ремонту окупанти почали обстрілювати їх. Тому ремонтників евакуювали з місця обстрілу, та вони знову домовлялись про припинення вогню.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: