image

Рятувальники загасили пожежу в Бахмуті та залишились чергувати, щоб не спалахнула знов (ФОТО)


18 червня в Бахмуті, в колишньому будинку культури, виникла масштабна пожежа. Локалізували її та загасили вночі, однак ще одна бригада рятувальників все ж залишається вартувати біля місця пожежі.

 

Нагадаємо, ввечері 18 червня містяни помітили, що небо міста покривається чорним димом. Це зайнявся вогнем колишній будинок культури “Машинобудівник”.

В прес-службі ДСНС Донеччини, Вільному радіо розповіли, що від вогню ніхто не постраждав, а загасили пожежу за дві години.

На момент виникнення пожежі  в Будинку культури нікого не знаходилось, адже дана будівля не експлуатується останні 10 років. Вогнеборці негайно приступили до гасіння пожежі. Бійцям ДСНС вдалось локалізувати пожежу о 20:50 та ліквідувати о 21:30”, — розповіла Вільному радіо речниця ДСНС Донецької області Олександра Кочергіна.

При цьому, чергують рятувальники біля будівлі і вранці. Вони розповіли Вільному радіо, що гасили вогонь ще й на світанку.

“Ми чергуємо, тому що дерево масляне, воно тліє, і може бути знов займання вогнем. Сюди вилили більше 300 тонн води.  Багато брухту було тут”, — розповів Вільному радіо один з рятувальників, які вартують біля місця пожежі.

Рятувальники кажуть, що вогонь був сильний, але на перший поверх він не дійшов. 750 кв.м. вогню — це були дах і два верхні поверхи.

Через вікна можна побачити, що дах дійсно обвалився, і в приміщенні просто відкрите небо. А верхня частина будівлі закопчена від вогню.

В Бахмуті загасили пожежу та чекають не експертів
В Бахмуті загасили пожежу та чекають не експертів
В Бахмуті загасили пожежу та чекають не експертів

Черговий рятувальник зазначив, що в колишній будинок культури вже приїжджали експерти, щоб встановити причину пожежі. Офіційного висновку ще немає, але серед варіантів є підпал.

“Це чисто наші здогадки. Воно ж само не могло зайнятись. Може підлітки бавилися. Бувають такі, які гуляють по закинутим будівлям. Тим паче вікна відкрити, перший поверх, залазь хто хоче”, — додав рятувальник.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

213
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: