Надвечір 2 вересня Краматорськ потрапив під обстріл російської армії. Окупанти вгатили по місту з реактивних систем залпового вогню. Про постраждалих людей інформації немає. Відомо, що під удар потрапили багатоповерхівка та міський цвинтар, інший снаряд влучив у дорожнє полотно.
Про обстріл Краматорська повідомляє начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.
“Окупанти вдарили [по Краматорську] сьогодні близько 16:40, поцілили у квартиру багатоповерхівки, на територію поблизу цвинтаря та пошкодили дорожнє полотно. Ракета, яка влучила у житловий будинок, не розірвалася. За попередньою інформацією, ніхто не постраждав”, — заявив Кириленко.
На місці працюють рятувальники і поліція.
За даними видання “Новости Донбасса”, хвостова частина ракети влучила у 2-поверховий будинок.
“Пробиті дах та два поверхи. На щастя, на першому поверсі ніхто не жив, а на другому жінка лише сильно налякалася”, — повідомляє кореспондент з місця подій.
У коментарі Суспільному міський голова Краматорська Олександр Гончаренко заявив, що у кількох багатоповерхівках вибиті вікна від вибухової хвилі.
Фото: Радіо Свобода
Фото: Новости Донбасса
Напередодні правоохоронці та військові обстрілів по місту Краматорськ не фіксували. Натомість ввечері 1 вересня там вирувала негода: ураган валив дерева та трощив комунікації. Бригади РЕМ та комунальники працювали над усуненням наслідків негоди.