Вільне Радіо »
Новини »
Росіянина, який воював за “ДНР”, засудили до 10 років неволі
Росіянина, який воював за “ДНР”, засудили до 10 років неволі
Вільне Радіо
19-09-2018 11:29
Фото: з відкритих джерел
Районний суд Маріуполя засудив на 10 років тюрми громадянина Російської Федерації, який воював за так звану “ДНР”.
Як повідомляє прокуратура Донеччини, засуджений є колишнім російським військовим.
У лютому 2017 року чоловік вступив до лав незаконного збройного формування терористичної організації “ДНР”. Причиною такого рішення стали фінансові труднощі.
“Оминаючи контрольні пункти в’їзду-виїзду, які контролюються Україною, росіянин незаконно перетнув державний кордон України та приїхав до Донецька, де одразу прибув до військкомату “ДНР”. Його зарахували до “5-ї Окремої мотострілецької бригади “Оплот” Міністерства оборони “ДНР” на посаду стрілка та видали вогнепальну зброю і боєприпаси. Найманець підписав контракт, у якому було узгоджено грошову виплату за службу на бойовиків. З лютого по березень 2017 року чоловік брав участь у збройному протистоянні із ЗСУ на стороні “ДНР”, – йдеться у повідомленні.
Та прослужив найманець недовго. Вже У квітні 2017 року бойовика зі зброєю затримали українські військовослужбовці та передали до правоохоронних органів України. В результаті розслідування його визнали винним в участі в терористичній організації, незаконному поводженні зі зброєю та незаконному перетині державного кордону України. Найближчі 10 років тепер уже екс-бойовик проведе за гратами.
Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас
Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!
Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.
Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!
Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Більше
Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів