Сайту з туризму в Бахмуті не буде щонайменше до наступного року

Діана Шароді
2019-09-13 17:00

image
Фото: Вільне радіо

Через створення Бахмутської ОТГ та розробку стратегічного документа розвитку громади розробку туристичного сайту та мобільного додатку Bakhmut Mobile Guide перенесли на 2020 рік.

 

Про це Вільному радіо повідомили в профільному управлінні у відповідь на інформаційний запит. 

“26 червня 2019 року утворена Бахмутська міська об’єднана територіальна громада шляхом добровільного приєднання до територіальної громади міста Бахмута сіл та селищ Бахмутського району. У зв’язку з цим розробляється стратегічний документ розвитку громади — Стратегія розвитку Бахмутської об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року, в рамках якої проводиться робота із збору інформації та розроблення пропозицій туристичного направлення для комплексного розвитку територій”, — йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, 28 листопада 2018 року на сесії Бахмутської міської ради затвердили виділення 587 тисяч гривень на туристичний розвиток Бахмута. З них  100 тисяч гривень на мобільний додаток та сайт, які б допомагали туристам і місцевим орієнтуватися у важливих культурних та історичних пам’ятках Бахмута. Втілити ідею мали б цьогоріч.

Додамо, 26 червня в рамках децентралізації об’єдналися населені пункти Бахмут, Опитне, Покровське, Іванівське, Зайцеве, Калинове. Тоді офіційно утворилася Бахмутська об’єднана територіальна громада.  

На засіданні також ліквідували всі селищні ради, які входять до складу Бахмутської ОТГ, а чинних голів сільрад та секретарів сільських рад зробили старостами. Але з приставкою виконуючий(-ча) обов’язки (в.о.), поки не проведуть місцеві вибори 2020 року.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: