СБУ спіймала трьох мешканців Донеччини, які за фальшиві долари купували автомобілі (ФОТО)


image
Фото: з відкритих джерел

Силовики Служби безпеки України затримали мешканців Донецької області, які на замовлення штампували фальшиві долари. Їх спіймали на гарячому, коли вони продавали 3900 доларів.

 

У затриманих вдома силовики знайшли спеціальне обладнання, за допомогою якого вони налагодили домашнє виробництво купюр. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Силовики СБУ викрили обіг та виробництво фальшивих доларів США

Разом з обладнанням силовики знайшли також матеріали для виготовлення грошей та вже готові підробки.

Як повідомляють в СБУ, ці гроші затримані робили на замовлення та потім їх продавали. За допомогою свого обладнання, вони мали можливість зробити будь-яку партію фальшивих грошей. Адже матеріали, які вони використовували, дуже схожі на справжні.

Силовики СБУ викрили обіг та виробництво фальшивих доларів США

Силовикам виробники цих підробок попалися коли продавали чергову партію, 39 папірців номіналом по 100 фальшивих доларів США.

На чоловіків відкрили кримінальну справу за статтею 199 “Виготовлення іноземної валюти”. Їм загрожує від 5 до 10 років тюрми.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: