Серед бахмутян шириться фейк про смерть дитини від отруєння солодкою водою

Діана Шароді
2019-05-07 17:14

image

Останні два дні користувачі соціальної мережі Інстаграм активно поширюють інформацію про те, що у інфекційному  відділенні міста нібито помер хлопчик. За версією користувачів, причина смерті — отруєння внаслідок сильної інтоксикації. Ми розпитали про це в профільному управлінні міськради.

Голова відомства запевнила — це фейк.

 

 

 

Про поширення сумнівної інформації Вільному радіо повідомили користувачі соціальних мереж. В дописі зокрема йдеться, що інформацію просить максимально поширювати педіатр дитячої лікарні. Конкретного імені не вказано.

Серед бахмутян шириться фейк про смерть дитини від отруєння солодкою водою

Також наводять перелік продуктів, які нібито краще не купувати, бо саме вони можуть стати причиною отруєння. Також в дописі надають інформацію про дівчинку, яка із схожими симптомами перебуває у важкому стані.

Глава управління охорони здоров’я Бахмутської міської ради повідомила Вільному радіо, що ця інформація не відповідає дійсності.

“Інформація, яка поширюється в соціальній мережі інстаграм з приводу отруєння, недостовірна. На даний момент таких випадків у нас в інфекційному відділенні немає”, — говорить Олена Миронова.

Журналісти Вільного радіо закликають користувачів соціальних мереж вірити лише офіційним джерелам, та не розповсюджувати недостовірної інформації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: