Підтверджені випадки COVID-19 на 25.05.2020:

21245

В Україні
(623 померли, 7234 одужали)

148

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 62 одужали)

385

На непідконтрольній Донеччині
(11 померли, 102 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Шахтарі Луганщини вже сьомий день страйкують під землею


image
Фото: з відкритих джерел

22 гірника з шахти ім. Капустіна, державного підприємства “Лисичанськвугілля” продовжують мітингувати. Таким чином працівники намагаються звернути увагу влади на проблеми з виплатами заробітних плат шахтарям.

 

Про це на прес-конференції розповів голова Лисичанської організації Незалежної профспілки гірників Едуард Всеволодський:

“Всього на початку акції протесту було 33 гірників, 10 з них піднялись з шахти через стан здоров’я”.

Всеволодський зазначив, що шахтарі у будь який момент можуть оголосити про голодування.

Також, на своїй сторінці у Facebook, голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець написав, що один з гірників, має серйозні проблеми із здоров’ям та цієї ночі він піднявся на поверхню.

Як розповів журналістам NewsOne гірник, який знаходиться зараз під землею, підійматись вони не збираються, доки їм не віддадуть зарплати.

“Вимоги не змінились, нехай виплатять нам заборговані зарплати та зміна генерального директора. Продукти нам  підвозять з цим проблем немає”, — розповів В’ячеслав Бабаєв.

Нагадаємо, цей протест шахтарів під землею розпочався ще 19 жовтня. Вчора, 24 жовтня, представник Уповноваженого Верховної ради з прав людини Павло Лисянський, привіз гірникам продукти харчування. Проблеми із виплатою заробітних плат є і в шахтарів Донецької області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: