Шахтарі у Селидовому та Новогродівці продовжують протест з вимогою виплатити зарплати


image
Фото: www.kvpu.org.ua

Працівники вуглехімічної лабораторії шахти «Курахівська» ДП «Селидіввугілля» 22 жовтня замкнулися на роботі зсередини, аби так привернути увагу до їхньої заборгованості заробітних план.

Так, шахтарі вийшли в цех, замкнули із середини двері і навіть зашторили вікна. Вдатися робітників до такого кроку протестувальників змушує скрута. Про це повідомляє Конфедерація вільних профспілок України.

Так, відповідно до їх інформації, заборгованість робітникам цієї шахти становить вже майже 2 мільйони, бо гроші не виплачують 4 місяці.

Крім того, у Луганській області шахтарі “Лисичанськвугілля” під землею вимагають виплатити їм борги із зарплати. Про це повідомляє голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець у Фейсбук.

Спочатку на знак протесту залишилися під землею 18 робітників першої зміни, потім – ще 15 шахтарів другої зміни.  Вже у неділю 7 гірників були змушені виїхати на поверхню: хтось через стан здоров’я, а хтось – через сімейні обставини.

Проте ще 26 робітників залишаються під землею.

Нагадаємо, протести гірників шахт «Капітальна», «Центральна» “1/3 Новогродівська” та «Котляревська» тривають з 1 жовтня. Мітингувальники навіть кілька разів перекривали дорогу “Дніпро-Донецьк” в місті Селидово.

За даними профспілок, заборгованість перед гірниками становить вже 850 мільйонів гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: