Підтверджені випадки COVID-19 на 30.05.2020:

23 204

В Україні
(696 померли, 9311 одужали)

160

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 90 одужали)

532

На непідконтрольній Донеччині
(18 померли, 134 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Шахти Капітальна, Центральна та 5.6 відновили роботу

admin
2018-08-20 19:20

image

Мітингарі міста Мирноград отримали частину зарплатні. На погашення заборгованості по заробітній платі перерахували загалом 18 мільйонів гривень, проте борг у майже 50 мільйонів – зберігається.

Про це Вільному радіо розповів голова незалежної спілки Гірників України Михайло Волинець.

“Але в ще в повному обсязі не виплачена зарплата за червень і липень. Треба віддати належне, що гірники, які боролися за свою заробітну плату, боролися і за енергетичну безпеку держави, за збереження вугільної галузі в країні.”- зазначив Волинець.

Крім того, через 10 днів заборгованість знову зросте ще на 50 мільйонів. В адміністрації ДП “Мирноградвугілля ” ніяких прогнозів не дають.
Нагадаю, 15 серпня три шахти на Донбасі припинили роботу.

Гірники вийшли на акції з вимогою погашення боргів з оплати їх праці. Наразі загальна заборгованість по заробітній платі шахтарям України становить – 880 млн гривень.

Гірники державних підприємств України протягом кількох місяців проводять страйки в Києві, вимагаючи виплатити їм зарплати. Поки що конфлікт врегульовано лише частково. Уряд обіцяв виділити гроші на погашення боргів, але не всю сумму одразу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: