Шепіт листя, вітру та звуки дощу
Як виглядає Бахмут в середині осені


На вулиці все холодає, а вулиці покриваються листям і набувають жовтого відтінку. Ми покажемо вам як виглядає осінній Бахмут, та навіть допоможемо почути його.
Увага! Цей інтерактивний матеріал допоможе "почути" фотографію. Ми записали звуки вулиці, перехожих, вітер, машини, щоб допомогти вам заглибитися в осінню атмосферу навіть з дому. Тож, щоб прослухати звук натисніть на кнопку Play.

Початок прогулянки
Спершу ми направляємося на, мабуть, найпопулярнішу локацію в Бахмуті — набережну. Тут влітку посохло чимало рослин через засуху. Але їх викопали. Більшість рослин, які залишилися, вічні. Це хвойні рослини, які не змінюють свій колір навіть взимку.

Але деякі кущі все ж починають жовтіти. Жовте листя можна побачити й на березах.
Left
Right
На набережній у вихідний день гуляє до 50 людей. Це небагато, адже через те, що тут майже немає високих дерев, мало де можна сховатися від прохолодного вітру. Шум вітру перебиває навіть голоси дітей, які граються на дитячому майданчику.
Left
Right
По деяких рослинах і не скажеш, що на вулиці вже середина осені. Вони навпаки квітнуть, біля них стоїть чудовий запах. Навіть можна побачити, як бджоли збирають пилок.
Йдемо до "старого фонтану"
Направляємося на іншу локацію, до "старого фонтану" біля Бахмутської міської ради. На парковці адміністративної будівлі стоять 2 горобини, в яких "шапка" вже жовта. Тут тихо, лише чутно, як опале листя "гуляє" по землі від вітру.
Left
Right
Повністю жовтими стоять липи біля фонтану. Поки ми знімаємо, людей на вулиці майже не бачимо. Час від часу лише хтось проходить повз.
Left
Right
В місцевому парку розстелилися "жовті килими"
Ми поступово переходимо в місцевий парк культури і відпочинку. Тут вже більше людей, а вітру майже немає. Він лише ганяє опале листя по тротуару. За день до того, як ми прийшли, був шторм, який позбивав жовте листя на землю. Тому зараз на деревах все ж більше зеленого листя.
Left
Right
Люди сидять на лавках компаніями, розмовляють: розповідають історії, спогади, а хтось з дітьми годує голубів. Все це супроводжується співом птахів, які сидять на деревах. Але наш фоторепортаж перериває дощ.
Left
Right
Загадковий тунель
Наступного дня ми повертаємося на осінню прогулянку. Йдемо до "верхньої" частини міста. По обох боках дороги, яка веде у тунель, ростуть десятки дерев на невеличких пагорбах. Більшість з них все ще зелені, але самі пагорби устелені жовтим листям.
Left
Right
В самому тунелі дорога зроблена з бруківки, тож тут дуже гучно чутно, як проїжджають машини. На виїзді стає більше пожовтілих дерев. А під ними все так само простилається "килим" з листя.
Дерев'яний парк
Остання наша локація район "новий ринок". Ми прийшли до дерев'яного дитячого майданчика на перехресті вулиць Леваневського і Ювілейна. Тут радісно граються діти, на лавках сидять батьки та спілкуються один з одним. Тут комунальники прибралися, тож листя на землі майже немає. Багато дерев на майданчику ще зелені. Але є поодинокі тополі, які вже жовті.
Left
Right
Вздовж вулиць інші дерева також вже починають змінювати колір з зеленого на жовтий.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: