Ще один “помічник” в організації так званого референдуму отримав частково умовний строк


image
Фото: з відкритих джерел

Новопсковський районний суд, що в Луганській області, виніс вирок чоловіку, який в 2014 році допомагав в організації та проведенні референдуму за від’єднання від території України.

 

“Встановлено, що у травні 2014 року громадянин України погодився взяти участь у проведенні так званого “референдуму щодо підтримки акту про державну самостійність “ЛНР”” на території смт Новопсков Луганської області у якості члена виборчої комісії”, — про це повідомляє прес-служба Прокуратури Луганської області.

Зазначається, що чоловік на території районного центру культури облаштував “виборчу дільницю”, на якій саме і проходило незаконне голосування за приєднання території до самопроголошеної “ЛНР”.

Крім того, чоловік вів облік присутніх осіб на “голосуванні” та видавав їм бюлетені.

Організатору незаконого “референдуму” інкримінували статтю “Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України”, за якою чоловік міг би  отримати 5 років ув’язнення.

Але, коли підозрюваний потрапив до правоохоронців, він повністю визнав свою провину та активно співпрацював із слідством. В результаті – прокурор уклав з ним угоду. Суд призначив мешканцю Новопсковська покарання у вигляді 5 років позбавлення волі, з яких 3 роки – умовно.

Зазначимо, що це вже другий за тиждень “організатор” референдуму який отримав умовний строк. 30 жовтня Рубіжанський міський суд звільнив від реального тюремного терміну жінку, яка очолювала “виборчу комісію”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: