image

Що в Бахмуті думають про боротьбу за права жінок

|
08 Березня 2018

Більше мільйона українок щороку потерпають від домашнього насильства

В 2017 році 600 українок загинуло від наслідків побиття вдома. Кожен день поліція фіксує 348 фактів домашнього насильства, і в 70-80% випадків його жертвами стають жінки.

А ось захищати їх від цього бажають далеко не всі правоохоронці. За данними інституту соціальних досліджень, 60% суддів, прокурорів та правоохоронців вважають, що у домашньому насильстві винні самі ж жінки. Такі данні повідомляє Уніан із посиланням на соціологічні дослідження.

Крім того, за даними інституту соціальних досліджень, у більшості сфер життя досі утискають права жінок. Вони отримають меншу за чоловіків зарплатню (в середньому на 35%), на 42% рідше займають високі посади, на 3,5 години більше займаються хатніми справами. Детальну інформацію про це можна почитати за посиланням.

Попри все українки продовжують боротися за свої права. Сьогодні у найбільших містах країни пройшли марші за права жінок. Ініціативні групи від громадських організацій впродовж всього року просувають ініціативи за гендерну рівність. Так, у 2017 був розширений перелік професій для жінок. Міністерство охорони здоров’я скасувало закон, що останні 25 років забороняв жінкам обіймати певні посади.

Ми запитали: що думають з цього приводу мешканці Бахмута?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією
Поділитись публікацією

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: