Штаб ООС у новому відеозведенні не кажуть про обстріли, а Міноборони видалили його взагалі


image
Фото: з відкритих джерел

Пресцентр штабу ООС та Міноборони України щодня публікують текстове зведення з передової. Там військові зазначили, що 28 липня на передовій стріляли бойовики, але у відеокоментарі про це інформації немає. МОУ опублікували, а тоді видалили зведення взагалі.

 

Так, журналісти Вільного радіо зафіксували, як 28 липня пообіді Міноборони України на своєму офіційному сайті опублікували щоденне зведення, в якому зазначили, що окупанти 1 раз стріляли з гранатометів біля Шумів. Але згодом це зведення з сайту видалили, хоч відео зі зведенням поки залишається на офіційному каналі YouTube.

https://youtu.be/SMFzGF5UQqw

Подібна ситуація і з пресцентром штабу ООС. Вони о 7:37 опублікували ранкове зведення з передової, в якому також зазначили про обстріл біля Шумів. Однак, у відео, яке прикріплене до зведення, шматок про обстріл зрізали, видно склейку у відео.

Зауважимо, обстріл біля Шумів в штабі ООС розцінюють як провокацію. Тому військові ЗСУ не стріляли у відповідь.

https://www.facebook.com/pressjfo.news/posts/909511666208117?__cft__%5B0%5D=AZXimJVD8JDMaSnRgkN-cn_A-yQO7kZGsMVilwcHf7797TMSmrETPoerj5h1jkvLv5Ix5zDpTnmi_JGvOTRAk8ZnwD7bNpzVMdgcKNVRyUyo5-PZF1-Yw6YFsWy-ENeejTe_qD1dgHYxpy3jFi843gF-29dUCZO9yBctJ8tD_ZmlX6T20x4RIf6MQbfY3cJHlBM&__tn__=%2CO%2CP-R

В пресцентрі штабу ООС Вільному радіо пояснили, що попри відео, вони не видалили шматок про обстріл з основного, текстового повідомлення.

Нагадаємо, напередодні перемир’я пресцентр штабу ООС змінив риторику. У зведенні за 25 липня вони вказали, що “На ділянках відповідальності переважної більшості підрозділів обстріли противника не зафіксовано. За винятком 15 фактів порушенням режиму припинення вогню…”. У відео-коментарі уточнення про кількість обстрілів зрізали взагалі. Тоді як раніше, кожний обстріл розцінювали як акт порушення угод та збройну агресію. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: