Підтверджені випадки COVID-19 на 26.05.2020:

21584

В Україні
(644 померли, 7575 одужали)

155

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 64 одужали)

409

На непідконтрольній Донеччині
(13 померли, 103 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Сім’ї українських політв’язнів Кремля отримають фінансову підтримку від держави


image
Фото: з відкритих джерел

В бюджеті на 2019 рік передбачать витрати на поїздки родичів в’язнів в окупований Крим та в РФ, а також інші статті витрат.

 

Відповідні зміни до закону вже підписав Президент України. Про це повідомляє прес-служба гаранта.

Гроші виділять на заходи щодо захисту і забезпечення прав та інтересів політв’язнів. А також реабілітацію незаконно засуджених з політичних мотивів. Це стосується як ув’язнених у бойовиків, так і в Росії.

Зазначається, що держава також компенсує сім’ям політв’язнів всі витрати, пов’язані з відвідуванням, надання правової допомоги, медичних та соціальних послуг та виплатить державну стипендію ім. Левка Лук’яненка.

Зазначимо, зараз правозахисникам офіційно відомо про більш ніж 70 українських політв’язнів Кремля. Їх імена та опис справ можна знайти тут.

Крім того, ще 29 наших громадян, за даними СБУ, утримуються в полоні бойовиків. Серед них також журналіст з Донеччини Станіслав Асєєв.

Нагадаємо, 10 жовтня Петро Порошенко підписав закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: