Підтверджені випадки COVID-19 на 06.07.2020:

49 043

В Україні
(1262 померли, 21703 одужали)

681

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 239 одужали)

1242

На непідконтрольній Донеччині
(76 померли, 547 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА
image

Симулятор децентралізації. В інтернеті з’явилась онлайн-гра, де можна відчути себе в ролі голови ОТГ

|
01 Березня 2019

В рамках децентралізації в інтернеті з’явився симулятор ОТГ. Гра сформована на типових викликах  та проблемах місцевого самоврядування. Вам доведеться приймати важливі рішення в житті вашої громади, які можуть вплинути на різні фактори.

 

28 лютого в Києві представили онлайн гру “Моя Громада”. Учасник в два кліка стає віртуальним головою ОТГ, та з цього починається відповідальність за його громаду. В ході гри віртуальному голові доводиться вирішувати безліч питань, які можуть вплинути на майбутнє становище його ОТГ.

Гру створили за підтримки програми “U-LEAD з Європою”, за співфінансуванням ЄС та його членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

“Дій уважно, бо що люди скажуть?! Тобі ще у цій громаді жити!”

 

Дуже багато питань є досить життєвими, з якими зараз зіштовхуються різні голови ОТГ. Є і каверзні питання, тому слід бути обережним при виборі. Це може вплинути або на рівень довіри вашої громади, або на бюджет та інше.

 

Взагалі в грі є 5 критеріїв, за якими будуть оцінюватись відповіді гравця: Бюджет громади, її безпека, регіональна співпраця, законність рішень та рейтинг.

Моя Громада в Україні з'явилась онлайн-гра

Правила досить прості. Відповідати на запитання, та зробити все, щоб якийсь з цих критеріїв впав до рівня 0. Інакше громада програє. Якщо ж вдасться втриматись до кінця терміну посади, то з’явиться сума балів, яка покаже, наскільки кар’єра була успішною.

Моя Громада в Україні з'явилась онлайн-гра

Під час гри можуть виникнути неочікувані та невідкладні труднощі, до яких необхідно бути готовим.

Моя Громада в Україні з'явилась онлайн-гра

Крім того, якщо успішно вести свої справи, голову ОТГ чекатимуть нагороди. Наприклад, подарунки від громади.

Моя Громада в Україні з'явилась онлайн-гра

Кожна твоя відповідь може стати протизаконною та водночас рівень довіри вашої громади зросте. Тому ж потрібно розставляти пріоритети, та відповідати за наслідки своїх дій.

Щоб зіграти в гру, натисніть тут.

Нагадаємо, в Бахмуті вже протягом тривалого часу не можуть створити ОТГ. Очільник Донецької ОДА вважає, що мери міст не розуміють, що таке децентралізація.

Також читайте:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: