Підтверджені випадки COVID-19 на 28.05.2020:

22

В Україні
(669 померли, 8439 одужали)

158

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 85 одужали)

469

На непідконтрольній Донеччині
(15 померли, 111 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Син мера Бахмута балотується в народні депутати по 46 округу

Анна Сердюк
2019-06-27 10:18

image
Фото: Вільне радіо

Дмитра Реву зареєстрували мажоритарником по місту Бахмут. Тобто він буде в окремому бюлетені і голосувати за нього зможуть лише виборці з пропискою в Бахмуті. 

 

Відповідну постанову члени ЦВК підтримали 25 червня, в останній день реєстрації. Рева-молодший йде не самовисуванцем, а представником партії “Опозиційний блок”.  

Дмитро Рева значиться безробітним та безпартійним. В програмі обіцяє підтримувати шлях Європейської інтеграції, децентралізації та патріотизму. 

Зазначимо, Дмитро Рева (син мера Бахмута Олексія Реви) йде від партії, яка об’єдналась із партією “Довіряй ділам”. Саме на з’їзді останньої в президії сидів Рева-старший. При цьому, вже трохи згодом, він заперечив, що йде на вибори з партією

Зараз від Опозиційного блоку подали список партії з 224 кандидатів. А на жеребкуванні вони отримали №1 в бюлетені партій (цей бюлетень отримають всі, хто прийде на дільниці). 

Дмитро Рева вже був депутатом Верховної Ради (2007-2012). Тоді він був членом Партії регіонів, зазначав, що є генеральним директором ТОВ “Виробничо комерційне підприємство ДЕМИ”. Рева був членом Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики. За 5 років каденції він запропонував 1 законопроект. Його подавав у співавторстві з сином екс-президента Віктора Януковича. Але і цей проект згодом відкликали. 

За те ж скликання Дмитро Рева 6 разів виступав у залі Верховної Ради. 3 рази у 2008, 2 – у 2009 та 1 – у 2010 році. Щоразу з місця і короткими уточненнями. Такі відомості збереглися в електронній системі Верховної Ради. 

Додамо, Дмитро Рева останні кілька місяців став активним публічним діячем. Він вручає численні сертифікати на 10 тис. грн і більше різним школам та іншим освітнім закладам. З’являється на міських заходах з нагоди свят, розмістив кілька білбордів із фото з дітьми. Але до його реєстрації по закону це не вважається агітацією. 

білборд, агітація Дмитра Реви, Дмитро Рева, Бахмут агітація

Регулярні виступи та привітання транслює приватний бахмутський телеканал “Заказ”. Тому, як багато Дмитро Рева зробив і подарував від БФ “Дар” присвячені подекуди до 5 хв ефіру з 11 загальних. 

Дмитро Рева мажоритарник від Опозиційного блоку, Бахмут

Вільне радіо вже другий тиждень не може отримати підтвердження, що БФ “Дар” отримав наш інформаційний запит. Адже їхній офіс знаходиться на території АТП і представниця фонду стверджує, що не розписувалась за його отримання, як зазначено в даних “Нової пошти” про наше відправлення. При цьому і особисто, щоб отримати запит з рук наших журналістів, ніхто не виходить. На телефонні дзвінки від членів нашої журналістської команди не відповідають. А пошту fonddar2010@gmail.com називають особистою, не для офіційного листування. 

25 червня був останнім днем для реєстрації кандидатів на позачергові вибори до Верховної Ради. Тож, по 46 округу офіційно балотуються 6 кандидатів-мажоритарників. Детальний текст про них читайте на нашому сайті вже незабаром. 

Читайте також:

Надія Савченко та її сестра балотуються по округах на Донеччині

Кого обиратимемо? ТОП політсил: що про них відомо?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: