image

Сіверська ОТГ зможе організувати мобільну транспортну систему


Сіверська міська ОТГ візьме участь у проекті  «Підтримка та розвиток сталої мобільності в об’єднаних територіальних громадах» Програми «U-LEAD з Європою». Це єдина громада у Донецькій області, яка пройшла відбір до європейської програми.

 

З 128 український громад відібрали 30. Учасники відвідають тренінги для підвищення компетенції у сфері планування інфраструктури публічного транспорту, заходів безпеки дорожнього руху. Про це повідомляють на сайті Донецького центру розвитку місцевого самоврядування.

Крім того, громади отримають допомогу у розробці документів для розвитку громадського та соціального транспорту.

«Територіальні громади після об’єднання мають налагодити транспортне сполучення між населеними пунктами, якого раніше вони не мали. Укрупнення території об’єднаної громади, сучасний розвиток економіки  вимагає прискорення мобільності населення. Перед ОТГ постає виклик – організація сучасної транспортної мережі на своїй території» – повідомив радник з питань децентралізації Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Максим Ткач.

Повний список громад, що візьмуть участь у проекті «Підтримка та розвиток сталої мобільності в об’єднаних територіальних громадах» Програми «U-LEAD з Європою», можна подивитися тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: