Скандального начальника Бахмутської поліції залишили тимчасово працювати в Авдіївці


image
Фото: Вільне радіо

Новообраний керівник Бахмутського відділу поліції Леонід Курята наразі перебуває в Авдіївці. Поліція Донеччини відрядила його в місто ще в листопаді. Він мав приїхати в Бахмут в березні, однак його відрядження в Авдіївці продовжили ще на 4 місяці.

 

Керівник Бахмутського відділу поліції, скандальний поліцейський з Києва Леонід Курята, мав почати виконувати свої основні повноваження ще 16 березня. Однак, він поки залишиться в Авдіївці. Про це Вільному радіо повідомили у відповідь на інформаційний запит.

Строк дії тимчасового виконання обов’язків начальника сектора кримінальної поліції в Авдіївці має закінчитись влітку, 15 липня.

Леонід Курята прийде працювати в поліцію Бахмута в березні

(Фото: Громадське радіо. Леонід Курята)

 

Наразі виконувати обов’язки керівника Бахмутського відділ поліції продовжує Ярослав Меженний.

В Бахмуті зросла злочинність

(Фото: Вільне радіо. Ярослав Меженний)

 

Крім того, ми вирішили дізнатись у правоохоронців Донеччини, чи отримав чоловік статус учасника бойових дій (УБД — ред.). Адже згідно з порядком отримання цього статусу, Леоніду Куряті достатньо було б працювати в Авдіївці лише 30 діб.

Статус учасника бойових дій надається особам які були залучені до проведення антитерористичної операції, особам задіяним у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях на строк не менше ніж 30 календарних днів, у тому числі за сукупністю днів перебування в районах її проведення”, — зазначається в порядку отримання статусу учасників бойових дій АТО та ООС.

Однак, в поліції нам відповіли, що Леонід Курята отримав цей статус ще чотири роки тому. Відповідне посвідчення УБД він отримав в Києві 25 червня в 2015 році.

Зазначимо, Курята раніше працював в київській поліції. Тоді він також обіймав посаду начальника кримінальної поліції. В грудні 2016 року під час однієї із спецоперацій під його керівництвом в стрілянині загинули 5 правоохоронців. Представники Генеральної прокуратури заявляють, що відкрити вогонь своїм співробітникам наказав саме Леонід Курята.

Тоді його звільнили з посади та оголосили про підозру. Розслідування цієї справи також провели журналісти видання Слідство.інфо.

Розслідування стрілянини у Княжичах

https://youtu.be/IW2kFZQRFcc

Наразі Леонід Курята досі перебуває під слідством.

Однак, 15 листопада 2018 року наказом Національної поліції його призначили очільником поліції Бахмута. При цьому, на робочому місці він ще не з’являвся. Леоніда Куряту одразу же відкомандирували в Авдіївський відділ поліції тимчасово виконувати обов’язки начальника кримінального сектору.

Також Вільне радіо дізналось, що на Донеччині Курята отримує заробітну плату більше, ніж на колишній посаді у Києві.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: