Скільки коштує ЗНО-2019 та підготовка до нього в Донецькій області

Євгенія Тулаїнова
2019-02-04 13:15

image

Вже завтра, 5 лютого, розпочнеться реєстрація на Зовнішнє незалежне оцінювання. Детальніше про умови цього року та ціни на репетиторів – читайте в нашому матеріалі.

 

 

 

Обрати для проходження ЗНО можна чотири предмети з переліку:

  • українську мову і літературу
  • історію України
  • математику
  • біологію
  • географію
  • фізику
  • хімію
  • англійську/іспанську/німецьку/французьку мови.

Реєстрація триватиме до 25 березня.

ЗНО-2019

 

ЗНО – обов’язкова умова для вступу до вишів. Однак не всі учні можуть самостійно успішно підготуватись до них.  Тож ми дізнались скільки коштуватиме підготовка впродовж півроку до екзаменів.

За даними сайту Асоціації репетиторів України, найбільшим попитом користуються репетитори іноземних мов, зокрема англійської. Тут ціни різняться. У Донецькій області репетитори з неокупованих територій просять від 80 гривень за 1 годину занять до 150 гривень за 1 годину. Тобто, близько 1200 грн на місяць, якщо займатись двічі на тиждень. А це – один із найбільш оптимальних варіантів. Одна зустріч на тиждень – це замало. А три – досить дорого.

Однак репетитори, які проживають на території т.з. “ДНР” просять більше — від 150 до 250 гривень за 1 годину. При тому, що заняття вони проводять через скайп.

Дешевше коштує підтягнути знання з української. Ціна за 1 годину занять коливається від 50 до 150 гривень, з можливістю  обрати варіанти місця занять: вдома в учня, вдома у репетитора або онлайн. Такі ж ціни і на додаткові заняття з математики. Але варто враховувати, що якщо учень дуже слабкий, то не всі викладачі готові будуть з ним займатись.

“У мене є свій розклад. Перша зустріч безкоштовна. Я виводжу його (учня, — ред.)  рівень і кажу Вам, буду я займатися цією дитиною чи ні. Важливо — результат. Якщо дитина дуже слабка, я братися не буду. Лише скажу, який рівень наразі є, і якого рівня можна досягти”, — розповіла Вільному радіо репетитор  української мови з Костянтинівки.

Найдешевшими виявились заняття з історії. Можна навіть знайти репетитора, який за годину занять візьме всього 40 гривень. Найбільша ціна  у цій категорії складає 100 гривень за 1 годину занять.

Щоб взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні цьогорічним випускникам, які проживають на непідконтрольних українській владі територіях, достатньо бути зарахованим за будь-якою формою навчання (денна, вечірня, дистанційна, екстернатна тощо) у загальноосвітньому закладі на території України.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: