Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

“Слуга Народу”, “За життя” і “Голос”. Рейтинг партій за тиждень до виборів (ГРАФІКА)


image
Фото: Вільне радіо

Менше ніж за тиждень, 21 липня, українці обиратимуть народних депутатів. Дослідники “Центру Разумкова” провели соцопитування серед виборців та склали рейтинг партій-претендентів.  

 

Більшість опитаних людей, 41,5%, віддали б свій голос партії “Слуга Народу”. Друге місце підтримки виборців посідає “Опозиційна платформа – За життя”. За неї планують проголосувати 12,5% респондентів. В трійку лідируючих партій увійшла політична партія “Голос”, з підтримкою 8,8%, в той час як в минулому опитуванні ця партія набрала 6,4% підтримки.

“Слуга Народу”, “За життя” і “Голос”. Рейтинг партій за тиждень до виборів

Партія “Європейська солідарність”, яка минулого місяця обіймала третє місце, зайняла в цьому опитуванні четверте місце з підтримкою голосів 8,3%. П’яте місце займає партія “Батьківщина”, яка в минулому опитуванні цих же дослідників займала третє місце. В липневому опитування за цю партію віддали б свій голос 7% опитаних українців. 

Дослідження також показало, що 7,5% респондентів не бажають йти голосувати, та ще 13,7% не змогли відповісти на питання соціологів.

Опитування проводили соціологи з “Центру Разумкова” з 5 по 11 липня 2019 року. Дослідники опитали 2018 українців віком від 18 років по всіх регіонах, крім Криму та окупованої території Донбасу. Похибка опитування не перевищує 2,3%.

Нагадаємо, 21 липня відбудеться позачергові парламентські вибори 2019.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: