Сьогодні Донбас відвідають євродепутати

Діана Шароді
2018-11-01 11:30

image
Фото: uacrisis.org

Депутати Парламентської асамблеї Ради Європи планують 1 листопада приїхати на схід України, щоб з’ясувати стан справ із безпековою ситуацію та умови роботи місії ОБСЄ.

 

«Ми хочемо подивитися на ситуацію там, і як вона змінюється, зустрічаємось із місією ОБСЄ. Йдеться скоріше не про звіти, ми хочемо подивитися …чи поважають їх (місію ОБСЄ)», – заявив голова фракції соціалістів, демократів і зелених в Парламентській асамблеї Ради Європи, спікер з прав людини та гуманітарної допомоги фракції СДПН німецького Бундестагу Франка Швабе.  

Делегація також проїде по соціальних об’єктах, яким допомагав німецький уряд – хочуть побачити результати діяльності та наскільки ефективно використали кошти.

«Ми відвідаємо дитячу лікарню, яку фінансував Фонд Рози Люксембург. Ми хочемо подивитися проект приміщень для біженців, де брала участь Німеччина, проект психо-соціального супроводження людей, які постраждали від війни», – зазначив Швабе.

За його словами, після завершення візиту буде підготовлений звіт. Окрім цього, депутати дослідять стан справ на Донбасі із гуманітарною допомогою людям.

«Це 4,4 млн людей, які потерпають від цієї ситуації. Німеччина зацікавлена у допомозі цим людям і Україні в цьому питанні», – наголосив Швабе.

За його словами, у ПАРЄ є певне занепокоєння щодо ситуації у питанні охорони довкілля.

Депутат німецького Бундестагу Франк Швабе зустрінеться з представниками уряду України, Верховної Ради, громадянського суспільства, а також з представниками міжнародних організацій.

Нагадаємо, в той же час 1 листопада запланована зустріч канцлера Німеччини Ангели Меркель та Президента України Петра Порошенка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: