Справу щодо відео агітації виборців “в школі на Донеччині” можуть закрити


image
Фото: Вільне радіо/Олександр Червоненко

Очільник Донецької області розповів, що відео, на якому агітують голосувати за Порошенка, не відноситься до підконтрольної території взагалі. Тож нещодавно відкриту кримінальну справу можуть закрити.

 

30 січня в мережі з’явилось відео, на якому нібито в школі Донеччини агітують голосувати за чинного Президента Петра Порошенка. Також на ньому чутно і погрози, якщо хтось зробить “неправильний вибір”.  

Голова Донецької області Олександр Куць пообіцяв розібратись в цій ситуації, а в поліції відкрили кримінальне провадження.

300 гривень від Порошенко або буде погано

Та сьогодні посадовець розповів, що є підстави вважати цей ролик провокацією з окупованої території.

”Наскільки мені відомо щодо агітаційного ролика, який нібито був у школі, там вже існують певні підстави для закриття цього кримінального провадження. Там вже чітко встановили, що в жодній школі Донецької області ця подія не відбувалась. Але ми приблизно розуміємо, звідки цей ролик до нас завітав”, — розповів Вільному радіо Олександр Куць.

Це не єдина справа за фактом порушення виборчого законодавства в області. Просувається і розслідування можливого підкупу виборців в Новогродівці на Донеччині.

Очільник області розповів, що цей випадок він також взяв на контроль, однак певні деталі розслідування незабаром розповість вже начальник поліції Донеччини Микола Семенишин.

Також читайте:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: