Стали відомі імена всіх підозрюваних у справі ПФУ в Бахмуті. Але суд перенесли


image
Фото: Вільне радіо

Сьогодні, 22 травня, у Артемівському міськрайонному суді Донецької області мало відбутися підготовче засідання у справі про хабарництво у Бахмутському ПФУ. Однак,  в суд з’явились не всі підозрювані.

 

 

Так, підозрюваними в справі офіційно зазначаються Олександр Шарпарь, Тетяна Лещенко, Наталя Котляр та Лариса Трапізон.

Стали відомі імена всіх підозрюваних по справі ПФУ в Бахмуті

На підготовче засідання до суду не з’явилися обвинувачені Тетяна Лещенко та Олександр Шарпарь.

Зазначимо, ім’я Олександра Шарпаря досі було не відомо. Але саме він, за версією слідства, був організатором корупційної схеми в Бахмутському відділенні ПФУ. Про свою відсутність підозрювані суд не сповістили, однак суддя припустила, що це пов’язано із зайнятістю їхніх адвокатів.

На судове засідання прийшли тільки Лариса Трапізон та заступниця Тетяни Лещенко – Наталя Котляр.

Зазначимо, що раніше син Лариси Трапізон, який служить в поліції Дружківки, запевнив, що його мати буде присутня на всіх судових засіданнях.

Підготовче судове засідання перенесли на 9 серпня 2019 року. Це аргументували тим, що адвокати обвинувачених задіяні в інших судових процесах.

Нагадаємо, в Бахмутському пенсійному фонді України правоохоронці викрили злочинну схему, за якою працівники фонду отримували хабарі по кілька десятків тисяч гривень на день. У прокуратурі стверджують, що з початку 2018 року через дії підозрюваних по справі постраждали декілька сотень пенсіонерів.

За даними слідства, організатор схеми Шарпарь – офіційно безробітний. Він запропонував працівникам Управління ПФУ скористатися службовим становищем та заробити на пенсіонерах з окупованої території. У Олександра Шарпаря є дві машини, а при обшуку вдома в нього вилучили 100 тис. грн.

За кожну людину, в залежності від способу отримання виплат та особистої ситуації, учасники схеми отримували від 5500 до 10500 грн.

Читайте також:

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

813
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: