Благодійників запрошують долучитися до акції та потішити дітей з громад, недалеко від лінії фронту. Як взяти участь в акції та які подарунки збирають для дітей — читайте далі.
Як розказала журналістам Вільного радіо кураторка акції Наталя Тищук, мета благодійної акції — зібрати подарунки дітям з прифронтових громад, які й нині перебувають в зоні бойових дій.
“Звісно я знаю, що люди пишуть, що батькам варто думати за дітей та виїхати, але діти не ухвалюють рішення самостійно, тому ми маємо їх підтримати”, — каже жінка.
Загалом подарунки збирають для понад 130 дітей з Соледарської громади та більш як 70 дітей із Сіверської ТГ. Для них хочуть придбати солодощі, а також теплі ковдри та пауербанки. Нині благодійники шукають небайдужих або меценатів, які б могли допомогти із придбанням цих подарунків.
Придбані речі дітям доставлятимуть додому, каже організаторка.
“Це буде взаємодія з органами місцевої влади. Через них ми будемо передавати на громади, а далі там вже є взаємодія громади та військових. Наприклад, за Соледарську громаду знаю, що там по місту будуть розвозити завдяки підтримці ЗСУ”, — розповідає благодійниця.
Окремо також, як зазначає Наталя Тищук, благодійники збирають подарунки для дітей-сиріт, яких евакуювали з цих громад.
“Вони евакуйовані, знаходяться в різних містах і селищах України. Хотілося б їх не тільки привітати, а й показати, що їх пам’ятають. З вірою в те, що ми повернемося і будем разом, хочеться привітати кожного з них окремим подарунком”, — розповідає Наталя.
Цим дітям подарунки можна відправити поштою, каже благодійниця.
“До нас можна вже долучитися, придбавши вже групу товарів. Для сиріт, наприклад, можна допомогти адресно — отримати адресу дитини та надіслати їй готовий подарунок, який ви можете придбати”, — зазначає кураторка акції.
Детальніше розпитати всі деталі можна напряму у Наталі Тищук. Для цього можна написати їй у фейсбуці за посиланням.
Нагадаємо, Наталя Тищук вчителька з Соледара. Після початку повномасштабного вторгнення жінка разом із дітьми виїхала на захід країни, де фактично заново будує життя. Нашим журналістам жінка розказала якою була дорога з Соледара та як родина облаштовувалась на новому місці. Читайте історію Наталі в матеріалі Вільного Радіо.
Читайте також: