Строк старту опалювального сезону в Бахмуті залишається невідомим


image
Фото: з відкритих джерел

Під час засідання Бахмутської міської ради обговорювали питання про старт опалювального сезону, але ніяких рішень наразі немає.

 

На запитання від залу засідання, коли буде увімкнено опалення відповідав заступник директора ТОВ “Бахмут-Енергія” Сергій Логвінов:

“Всі котельні вже давно готові до старту опалювального сезону, але сьогодні, як і вчора, вони запломбовані міськгазом. Як повідомляє міськгаз, це розпорядження з Облгазу, яке говорить, що в нас нібито є борги”.

А саме йдеться про 400 мільйонів гривень, які, за даними ПАТ “Донецькоблгаз”, заборгувала компанія “Бахмут-Енергія” за період опалювального сезону 2016 — 2017 роки.

На скарги громадян та депутатів Сергій Логінов додав, що компанія пломби зняти не може, але, як тільки до міськгазу прийде розпорядження про дозвіл, котельні запрацюють в цей же день.

В області загалом питань із стартом опалювального сезону, за словами очільника області Олександра Куця, немає.

“В Донецькій області використали 832 мільйони гривень 726 тисячі гривень на підготовку до опалювального сезону. З них 246 мільйонів 373 тисячі грн. — це власні кошти опалювальних підприємств. Повністю підготовлені до зими житлові об’єкти та система централізованого опалення”, — зазначив Куць.

При цьому, секретар Бахмутської міської ради Світлана Кіщенко зазначила, що опалювальний сезон не розпочався не тільки в Бахмуті, але і в інших містах Донецької області. Працюють наразі тільки пелетні котельні.

Нагадаємо, раніше в “Бахмут-Енергії” опалення планували увімкнути 22 жовтня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: