Студентам Донеччини пропонують поборотися за стипендію на навчання у США

Діана Шароді
2019-02-26 16:24

image
Фото: Вільне радіо/Діана Шароді

Сьогодні, 26 лютого, на базі Горлівського інституту іноземних мов відбулася презентація програми ім. Фулбрайта. Вона дозволяє українським студентам за кошти уряду США поїхати на стажування в Америку.

 

Це проект для студентів, які хочуть здобути ступінь магістра в американському виші. Завдяки стипендії організатори покривають ціну навчання на будь-якому факультеті провідних університетів в Америці, а це близько 100 тис доларів на рік.

Податися на програму можна через офіційне представництво Фулбрайт Ukraine.

Презентувати такі можливості на Донбас приїхали ті, хто проводять відбір кандидатів в Україні та одна з учасниць — випускниця Київського національного університету будівництва і архітектури Анастасія Пономарьова. Дівчина розповідає, — очікування від обміну були високі, і більшість — справдилися.

“Мотивація була отримати знання, я знала що я хочу вивчати, і знала що саме в Штатах є та інформація, яку я хочу отримати. Також я хотіла дати поштовх для розвитку організації. Тобто, коли я поїхала, вже на той момент ГО існувала три роки, це такий період критичний. Тоді треба було вирішувати як розвиватися, і я поїхала в тому числі за тими відповідями, як розвивати організацію”, — зазначає випускниця програми Фулбрайту.

Та варто враховувати, що відбір на програму жорсткий. Так, у 2018-му з усіх претендентів обрали лише 1 людину. Не раз подавала заявку на програму і Анастасія. Це ж радить робити і нинішнім студентам.Студентам Донеччини пропонують поборотися за стипендію на навчання у США

“Думайте про те, що це більше ніж просто подача на Фулбрайт. Це такий собі селф девелопмент (саморозвиток, — ред.), який будує тобі план на майбутнє. Вчіться писати мотиваційні листи, проходити через інтерв’ю і подібні труднощі. Звісно потрібно бажати собі перемоги, але думайте про те, що це щось важливе для вашого життя”, — радить Анастасія Пономарьова.

Зазначимо, програма імені Фулбрайта спонсується урядом США, і посідає вагоме місце у системі міжнародної освіти. Вона успішно діє з 1946 року, нині – у 155 країнах світу. За час існування Програми в Україні – з 1992 року – більше 1000 українців навчалися, стажувалися, проводили дослідження у США; понад 700 американців викладали в українських вищих навчальних закладах і займались науковою працею.

Презентація програми також запланована ще у кількох прифронтових містах Донецької області:

Студентам Донеччини пропонують поборотися за стипендію на навчання у США

  • Костянтинівці — 26 лютого, 18:00, Простір DRUZI (проспект Ломоносова, 164, приміщення кінотеатру «Супутник», 2-й поверх);
  • Краматорську — 27 лютого, 11:00, Донбаська національна академія будівництва і архітектури (ДонНАБА); 13:30 – Донецький національний медичний університет (ДонНМУ); 15:00 – Донбаська машинобудівна академія;
  • Кремінній — 28 лютого, 12:00, коледж Луганської державної академії культури і мистецтв;
  • Сєвєродонецьку — 28 лютого, 14:00, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля;
  • Слов’янську — 1 березня, 10:00, ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет».

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: