Студенти з Донеччини можуть виграти стипендію більше ніж на 100 тис гривень за краще есе


image
Фото з вільних джерел

Серед студентів та абітурієнтів вишів Донецької області проводиться всеукраїнський конкурс “Розумним бути модно”. Винагородою стануть гроші на оплату навчання в українському виші. Обрати в якому саме можна самим, але серед учасників програми. Або ж взяти гроші не на навчання.

 

Про це повідомляє компанія Open Media. Вона виступає організатором гранту.

Конкурс розпочався 27 травня, а оголосять переможців 23 жовтня.

У Донецькій області конкурс проводять серед студентів Краматорська, Маріуполя, Покровська, Слов’янська та інших міст. На сайті зазначають, що список постійно доповнюється.

Так, серед закладів вищої освіти є виші Києва, Харкова, Львова та багатьох інших міст України загалом, і зокрема Донецької області. Наприклад, в переліку є:

Переглянути повний список вишів-конкурсантів можна тут.

Щоб взяти участь у гранті, треба написати наукове есе на тему: “Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЄС”. До розгляду прийматимуть роботи в поданих сферах: економіка, менеджмент, маркетинг, психологія, політологія та журналістика.

Зазначається, що есе можна писати за кількома напрямками. Це збільшить шанси на перемогу. 

Конкурсна робота повинна містити правильно сформульовані питання щодо предмету дослідження, обґрунтування та аналіз цих питань, а також аргументований підсумовуючий висновок. Рекомендований обсяг дослідження –  від 1 до 30 аркушів А4.

Дедлайн подачі конкурсних есе запланували на 30 вересня. 

Оцінювати роботи буде незалежна експертна рада. Оцінювання триватиме до 20 жовтня.

За інформацією на сайті, переможці гранту отримають грошові винагороди. Так, за перше місце дадуть грант на оплату річного навчання, за друге місце  – оплату за півроку, а бронзовий призер виграє оплату за 3 місяці. Додають, що студентам державної форми навчання виплатять гранти у вигляді стипендій.

Для довідки: Open Media  – це міжнародна компанія, яка належить латвійському фонду Online Media Ventures. Компанія спеціалізується на створенні комерційних проектів. На українському ринку Open Media працює з 2008 року.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: