Суботи в Покровську на Донеччині тепер будуть мистецькими

Анна Сердюк
2019-04-05 12:34

image

6 квітня волонтерський проект “Мистецькі суботи” розпочинає свою роботу у Покровську. Тепер обмінюватися творчим досвідом та самовиражатися зможуть і жителі Донеччини. Збирати митців кожної суботи буде уродженка Покровська Анна Кисельова.

“Мистецькі Суботи” в Покровську – це філія авторського волонтерського проекту поетеси із Харкова Марко Терен – “Мистецькі Вівторки із Марко Терен”.

“Вона заснувала їх навесні 2018 року і проводить і досі кожного вівторка у Харкові. Потім з’явилися мистецькі четверги у Києві” — розповіла Вільному радіо координаторка проекту у Покровську Анна Кисельова.

“Мета цього проекту – створення мистецького простору, в якому творчі люди можуть реалізуватися, презентувати свою творчість, будь то художники, літератори, музиканти, композитори актори, хто завгодно” — зазначає Кисельова.

Анна говорить, що цим проектом хочуть об’єднати митців та посприяти створенню творчих колективів як у Покровську, так і по всій Україні.

Мистецькі суботи проводитимуть о 16.00 у Покровській міській центральній бібліотеці ім.Т.Г. Шевченко за адресою вул.Європейська, 22.

Долучитись можна до них слухачем або ж спікером.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

48
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: