Суд оштрафував підрядника, який залишив одну із шкіл Донеччини на зиму без ремонту та даху


image
Фото: Скрін з відео

Підрядник не виконав свої обов’язки по договору та зірвав строки ремонту школи, тож тепер заплатить ДонОДА 6,2 мільйони гривень.

 

Як повідомляє прес-служба прокуратури, замовником ремонту є Донецька облдержадміністрація. Вони перевели 5,8 млн грн на ремонт Новогродівської школи №7.

Підрядник мав зробити за ці кошти усі роботи, а гроші, що залишились, повернути ДонОДА.

Однак ремонтники не впорались за визначений для ремонту час та школа залишилась майже “голою”. За вікном вже йде сніг, а в школі немає даху та незавершені внутрішні роботи.

Нагадаємо, в липні в двох школах Бахмута розпочався капітальний ремонт. Усі роботи заплановані на 2 роки, але на об’єктах вже з’являються проблеми. Так під час ремонтних робіт, субпідрядник, який виконував додаткові роботи в 11-й школі, зірвав підлогу в харчовому блоці, хоча ці роботи не передбачалися в проекті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: