Судове слухання справи хабарництва в ПФУ вкотре перенесли


image
Фото: Вільне радіо

Захисник однієї з обвинувачених у справі хабарництва у Бахмутському управлінні Пенсійного фонду не зміг з’явитися на слухання суду. Тож підготовче засідання перенесли ще на місяць.

 

Про це Вільному радіо розповіла речниця Артемівського міськрайонного суду Оксана Ужакова.

“Один із захисників обвинувачених заявив про те, що він не може з’явитися на слухання справи, бо знаходиться в іншому суді в іншому місті. Тому справу перенесли на 18 лютого на 09:00”, – говорить Оксана Ужакова.

Речниця суду уточнила, що на засідання не прийшов адвокат Костянтин Шейко, який захищає інтереси підозрюваної в хабарництві Лариси Трапізон.

Нагадаємо,  наприкінці вересня 2018 року в Бахмуті затримали 4 людей за підозрою в організації корупційної схеми. За матеріалами слідства, підозрювані брали хабарі за пришвидшення оформлення грошових виплат. Фігурантам корупційного скандалу кілька разів обирали та продовжували запобіжний захід. Останній добіг кінця 11 березня 2019 року.

В рамках цієї справи правоохоронці також провели обшуки в Бахмутському управлінні соцзахисту.

Крім того, під час розслідування змінився й очільник установи. Посаду в.о. керівника Бахмуто-Лиманського управління ПФУ зайняла Ольга Малахова, яка до цього вже працювала у відділені.

22 травня в Артемівському міськрайонному суді мало відбутися підготовче засідання у цій справі. Але до суду з’явилися не всі підозрювані, тому його перенесли на 9 серпня.

Однак і цього разу слухання не відбулося. Справу передали новій судді, якій був потрібен час на ознайомлення з матеріалами.

19 листопада підготовче засідання у справі хабарництва перенесли втретє. Речниця суду пояснила, що один з адвокатів був дуже зайнятий і попросив відкласти розгляд.

Додамо, раніше ми робили великий матеріал, де зібрали всю відому інформацію з відкритих джерел про всіх підозрюваних цього розслідування.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: