Підтверджені випадки COVID-19 на 11.07.2020:

52 843

В Україні
(1372 померли, 25661 одужав)

758

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 271 одужав)

1360

На непідконтрольній Донеччині
(79 померли, 618 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Т.з. “уряд “ДНР” тепер вимагає платити “Воді Донбасу” тільки через їхній банк або пошту


image
Фото: з відкритих джерел

Самоназваний “уряд “ДНР” видав розпорядження, яким заборонив платити за воду через касу “Води Донбасу”. Мешканці ОРДЛО тепер мають платити через касу “Центрального республіканського банку” або на пошті.

 

Про це Вільному радіо стало відомо з “документу” який видала самоназвана “рада міністрів “ДНР”.

“Встановити заборону КП “Компанія “Вода Донбасу” приймати грошові кошти і здійснювати розрахунок готівкою через каси КП “Компанія “Вода Донбасу” на території ДНР”, — йдеться в документі.

Водночас цим “розпорядженням” встановили, що мешканці ОРДЛО тепер мають сплачувати за воду через пошту або каси “Центрального республіканського банку “ДНР”.

Т.з. “уряд “ДНР” тепер вимагає платити “Воді Донбасу” тільки через їхній банк або пошту

В “документі” зазначено, що гроші будуть переходити на рахунок водопостачальника, а “банк” і пошта виступають лише посередником.

Журналісту Вільного радіо в банку підтвердили, що оплачувати через каси тепер не можна. Вона представилась мешканкою Горлівки, і запитала у диспетчера “Води Донбасу”, де можна сплачувати за послуги.

“Ви могли сплачувати і в касі водоканалу, і в банку, і через пошту. Так саме і зараз, через банк і пошту, все крім каси водоканалу”, — пояснили Вільному радіо в службі звернень громадян КП “Компанія “Вода Донбасу”.

Для довідки:
Компанія “Вода Донбасу”, яка обслуговує більше 3,3 мільйони людей, заборгувала електропостачальнику “Укрінтеренерго” за електроенергію. Через це електропостачальник почав відключати “Воду Донбасу”.

Наприкінці травня 21 населений пункт на Донеччині частково залишився без води.  

9 липня розпорядженням кабінету міністрів, ДТЕК розпочав відновлювати електропостачання всім об’єктам “Води Донбасу”.

Крім того, після часткового вирішення проблеми обласного водопостачальника з електропостачальником, з’явились проблеми з боргами міських водоканалів за воду. Так, в липні 2019 року в Бахмуті люди почали отримувати воду кілька годин на добу. Борг почали частково сплачувати, а новий голова Донецької області Павло Кириленко пообіцяв вирішити проблему з водою в області протягом року.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: