Залякування щодо перевищення норми амонію у воді в області — це фейк, — КП “Вода Донбасу”
Вже кілька днів в соцмережах по всій Донецькій області люди поширюють повідомлення “з водою в місті щось сталось”. В листах також йшлось про те, що воду пити не можна ні...