Таксистам та іншим нелегальним перевізникам можуть заборонити їздити на КПВВ


image
Фото: Вільне радіо

Чинний очільник Донецької області Олександр Куць звернувся до командуючого ООС, щоб той посприяв усуненню черг на КПВВ по всій області. Куць вважає, що черги утворюються також через таксистів, які підвозять людей та розвертаються на пункті пропуску.

 

Відповідну пропозицію очільник Донецької області Олександр Куць оголосив 26 квітня на засіданні колегії Донецької облдержадміністрації.

“Хочу перейти до питання, стосовно контрольних пунктів в’їзду-виїзду. Прошу привести до порядку перевезення наших громадян. У тому числі між нульовими блокпостами. Нелегали не дають нам спокою. Починається вже руйнування інфраструктури, шлагбаумів, парканів та всього іншого”, — наголосив очільник Донецької області Олександр Куць.

Він зазначив, що для того, щоб зменшити черги на пунктах в’їзду-виїзду через лінію розмежування, необхідно частково обмежити рух таксистів.

“Просимо вас “зарежимити” дороги до КПВВ, чи півкілометри або кілометр, щоб забов’язати таксистів, або інших нелегальних перевізників зупинятись задовго до КПВВ. Щоб їх туди просто не пускали і вони не створювали черги”, — зауважив голова Донецької ОДА Олександр Куць.

В свою ж чергу командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв пообіцяв посприяти усуненню черг на пунктах пропуску.

Таксистам та іншим нелегальним перевізникам заборонять їздити на КПВВ

(Фото: Вільне радіо/Анастасія Шибіко. КПВВ “Майорське”)

 

Однак прикордонники кажуть, що через таксистів жодних проблем немає.

“На КПВВ “Майорське”, наприклад, там всі ці “товариші”, всі автобуси та таксисти заїжджають окремо. Тобто вони не заважають руху взагалі. КПВВ спроектовано таким чином, що вони їздять за парканом. Там вони їздять і нікому не заважають”, — пояснив Вільному радіо речник Краматорського загону прикордонників Ігор Заруднєв.

Якщо таксисти і приїжджають, вони мають їхати на тимчасово-окуповану територію. В іншому випадку, з деякими процедурами їх відпускають та повертають назад. Але це не так швидко.

“Прямо на КПВВ ніхто не розвертається. Якщо ти заїхав, то ти їдеш прямо (на непідконтрольну територію — ред.) Або якщо в тебе якісь проблеми, тебе повертають у разі якихось проблем та ти їдеш назад”, — додав Заруднєв.

Він додав, що проблем на КПВВ з чергами не було майже 2 роки. Якщо вони і бувають, то незначні. І тому, що з непідконтрольної території пропускають занадто багато людей.

Такий випадок був 6 грудня, коли перед зачиненням КПВВ пост самоназванної “ДНР” з того боку пропустив надто багато людей. Тому близько 90 людей могли залишитись ночувати в сірій зоні. Але українська сторона їх все ж пропустила.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: