Ті, хто не зможе приїхати у Слов’янськ на ЗНО / ЄВІ, зможе скласти їх на додатковій сесії


image
Фото з відкритих джерел

Деякі випускники та вступники до магістратури, які цього року складатимуть тестування у Слов’янську, ризикують не потрапити туди через скасування транспортного сполучення з містом. Але для таких випадків передбачили запасний варіант.

 

Про це розповів директор Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти Володимир Власов в інтерв’ю Вільному радіо.

За словами освітянина, якщо абітурієнт не зможе приїхати до Слов’янська для складання Зовнішнього незалежного оцінювання або Єдиного вступного іспиту, таку неявку вважатимуть поважною причиною.

“Тоді він (вступник, – ред.) протягом 5 днів, враховуючи день тестування, може написати заяву в Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти про допуск на додаткову сесію, незалежно від того чи вступає він у заклад вищої освіти або збирається вступати до магістратури”, – пояснює Володимир Власов.

Заяву слід писати на ім’я директора Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти Володимира Власова. До документа необхідно долучити скан-копію сертифіката для проходження ЗНО та паспорта (для вступників з ТОТ – зі сторінкою з реєстрацією). Надсилати заяву треба на електронну адресу info@dn.testportal.gov.ua.

Зазначимо, цього року додаткова сесія ЗНО проходитиме з 24 липня по 10 серпня.

Ті, хто не зможе приїхати у Слов’янськ на ЗНО / ЄВІ, зможе скласти їх на додатковій сесії
Джерело: Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти

Нагадаємо, у Слов’янську кількість хворих на коронавірус зростає з початку місяця. За червень інфекцію виявили вже більш ніж у 70 містян. Це другий показник в області. Більше хворих тільки в Маріуполі. Через спалах захворювання у Слов’янську тимчасово припинили міжміське пасажирське автосполучення. А потяги поки їздять повз Слов’янськ, не зупиняючись.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: