ТОП 3 проблеми Бахмута

(Аналіз скарг містян)
Впродовж 2019 року до виконкому Бахмута місцеві мешканці зверталися 2649 разів. Ми дізнались, з якими проблемами звертаються містяни до влади та що роблять для вирішення цих питань. А заодно зібрали куди ви можете поскаржитись.
З 1 січня по 31 грудня 2019 року до виконавчого комітету Бахмутської міськради надійшло 2649 звернень з проханнями та пропозиціями щодо розв'язання проблем в місті. Зокрема більшість з них надходили через Урядову гарячу лінію. Про це 12 лютого на виконкомі Бахмутської міської ради розповіла начальниця загального відділу міськради Ольга Іонцева.

"Кількість звернень збільшилась на 13%. За зверненнями громадян було порушено 2768 питань", — розповіла Ольга Іонцева.
Комунальна сфера
Проблеми: Місцеві мешканці 1236 разів зверталися до влади з питань комунальних послуг. Зокрема — їх не влаштовувала якість теплопостачання, а також невідремонтовані тротуари та дороги.

"Перше місце займають питання комунального та дорожнього господарства — 55%. Найчастіше заявників турбувало питання водопостачання, благоустрою, теплопостачання, ремонту та експлуатації будинків і вартості житлово-комунальних послуг", — зазначила Іонцева.

Вирішення: Тож, Іонцева зазначила, що в минулому році на деяких ділянках відремонтували тротуари та дороги, спиляли аварійні дерева. Також, в рамках проєктів термомодернізації в 46 житлових будинків міста зробили ремонт, замінили вікна, двері, та утеплили 2 багатоповерхові будинки.

Як звернутися за вирішенням такої проблеми: В разі виникнення питань в комунальній сфері можна зателефонувати за номером аварійної служби: 1505.
Субсидії та соц. виплати
Проблеми: "Друге місце за актуальністю займають соціальні питання. Це 684 звернення або 22%. Численними були звернення громадян щодо незгоди з монетизацією субсидій, а також з проханням провести перерахунки субсидій. Це зростання зумовлено у зв'язку зі зміною в законодавчих актах щодо надання населенню щомісячної субсидії", — додала Ольга Іонцева.

Також, надходили звернення від містян, які жалілися на несвоєчасні виплати соціальної допомоги.

Вирішення: "Для попередження звернень з цього напрямку та з метою надання якісних соціальних послуг працює мобільний офіс, послугами якого в 2019 році скористались 2386 громадян", — зазначила Іонцева.

Також, для громади придбали вантажівку, яка буде працювати як ще один мобільний офіс.

Як звернутися за вирішенням такої проблеми: З питанням по темі субсидій та соціальних виплат можна зателефонувати за номерами: +38 (099) 713-39-80, +38 (099) 713-42-50 або +38 (0627) 44-16-44.
Медичні послуги
Проблеми: З питаннями в медичній сфері мешканці Бахмута звертались через урядову гарячу лінію.

"Також не втрачали актуальність і питання охорони здоров'я — 72 звернення. Загалом, повідомляли про незгоду з діями лікарів, призначення лікування, госпіталізації", — зазначила Іонцева.

Вирішення: Як саме відреагувала місцева влада на ці звернення громадян, посадовиця не пояснила. Однак, зазначила, що загалом, за всіма зверненнями мешканців до дисциплінарної відповідальності притягнули 11 представників влади, підприємств та різних соціальних сфер. Також місцева влада провела 13 службових перевірок.

Як звернутися за вирішенням такої проблеми: Поскаржитись або надати пропозиції в сфері медицини можна за номером місцевого управління охорони здоров'я: +38 (0627) 44-55-14 або на гарячу лінію уряду за телефоном: 1545.
Під час звіту, секретар Бахмутської міської ради Світлана Кіщенко наголосила, що ця статистика не повна. Адже до неї не включили кількість звернень громадян через аварійну службу міста 1505.


Нагадаємо, раніше журналісти Вільного радіо робили підбірку з 7 проблем в місті, які визначили місцеві активісти. В цьому ж матеріалі були і поради як їх вирішити.

Читайте також:

148
Поділитись публікацією
Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.


Спонсор