Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

Топ бездіяльних депутатів від Донеччини у Верховній Раді


image
Фото з відкритих джерел

Упродовж жовтня майже не голосували 13 народних депутатів, які пропустили понад 90% голосувань. 

 

Комітет виборців України проаналізував показники участі народних депутатів у голосуваннях Верховної Ради. 

Так, народний депутат від Донеччини Максим Єфімов був ефективний всього в 1% голосувань.

Інший обранець від Донецької області — Федір Христенко (від Бахмута та району, Лиману та району) висловив свою позицію у десятій частині голосувань.

Ще один виходець із Донбасу — Сергій Тарута. Він брав участь у 6% голосувань ВРУ.

В інших випадках депутати пропустили голосування без поважних причин, тобто, не через  хворобу, відпустку чи відрядження.

Нагадаємо, у жовтні Верховна Рада проголосувала за зміни у своєму регламенті роботи. Тож народних депутатів будуть позбавляти грошей на відрядження, житло і інші витрати на виконання депутатських повноважень за прогули більш як третини засідань. Зміни ввели в дію з 1 листопада.

Додамо, журналісти Вільного радіо дізналися, наскільки мешканці Бахмута обізнані у політичному житті міста й району. Ми показували випадковим містянам світлини, а вони відповідали, чи знають, хто на них зображений. Результати експерименту дивіться у відеоматеріалі.

Раніше журналісти Вільного  радіо збирали ТОП-прогульників серед депутатів Бахмутської міськради. Більше половини засідань сесії пропустили з невідомих причин Володимир Бабенко, Оксана Котова, Сергій Лутай, Годердзі Малазонія, Валерій Пантєєв, Володимир Сакали, Сергій Ситников, Ігор Сорока. Рідкісним відвідувачем сесій був і директор КП “Бахмут Вода” Сергій Трущін. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: