Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

Топ-п’ять порад для жертв конфлікту на Донбасі від онлайн-довідника


image
Фото з відкритих джерел

Нещодавно вийшла оновлена версія безкоштовного мобільного додатку “Твоє пр@во”. Він розрахований на постраждалих внаслідок конфлікту на Донбасі, жертв сексуального або гендерно зумовленого насильства чи торгівлі людьми. Ми зібрали п’ять порад, які можуть отримати постраждалі, скориставшись цим додатком.

 

Порада №1: Додатком “Твоє пр@во” можна скористатися, щоб отримати інформацію з широкого кола питань: як перетнути лінію зіткнення, оформити довідку ВПО, отримати безоплатну правову допомогу та інше. Вся інформація в універсальному онлайн-довіднику актуальна. В додатку містяться також посилання на нормативно-правові акти, зразки заяв та інші документи.

Порада №2: Не знаєте, куди звернутися за безкоштовною юридичною допомогою? У додатку є гаряча лінія, на яку можна зателефонувати, аби отримати консультацію.

Порада №3: Якщо ви боїтеся загубити онлайн-версії важливих документів, потрібні посилання чи інше, в пригоді стане функція кабінету. Тут користувачі можуть зберігати все необхідне, а також ділитися з іншими.

Порада №4: Не хочете пропускати оновлення в актуальних для вас темах? Тоді розділ “Новини” допоможе вам відстежувати зміни в законодавстві і не тільки.

Порада №5: Додаток буде корисним не лише переселенцям та жертвам насильства, а й їхнім родичам чи близьким. Вони також можуть розраховувати на безоплатну юридичну допомогу.

Для довідки: Юридичний онлайн-довідник “Твоє пр@во” розробила громадська організація “Донбас СОС” спільно з Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні та Програмою ООН з відновлення та розбудови миру.

“Цей додаток доступний трьома мовами: українською, російською та частково англійською. Є на операційних системах iOS та Android”,  – повідомляє менеджерка проекту Олена Голодна.

Завантажити додаток можна у Play Market та App Store.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: