Топіарні слони та динозаври: у Бахмут привезли перших зелених тварин для набережної


image
Фото: Вільне радіо

На набережній річки Бахмутка з’явилися 15 топіарних тварин. Їх ще не встановили, поки що вони закриті сигнальною стрічкою. Однак згодом вони мають стати частиною зоозони, яку створюють у рамках реконструкції лівого берегу річки.

 

Роботи тут почали ще у 2018 році. Наразі тут з’явилися нові тротуари, дитячий майданчик.

У Бахмут привезли перших зелених тварин для набережної До того ж, скоро мають встановити нові лави. Серед всього нового на фоні виділяються масивні тварини зеленого кольору. Та дізнатися точну вартість цієї частини озеленнення нам не вдалося.

У Бахмут привезли перших зелених тварин для набережної

“Я цифру точну не можу сказати. Там чи півмільйона, чи 600 тисяч буде”, — розповів Вільному радіо начальник управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради Сергій Чорноіван.

У Бахмут привезли перших зелених тварин для набережної

Точна сума стане відома лише після того як фігури встановлять. Тоді профуправління і отримає накладні.

Нагадаємо, у листопаді 2018 року виконком Бахмутської міської ради ухвалив проект реконструкції та озеленення лівого берегу набережної р. Бахмутка. В проекті програми охорони навколишнього природного середовища, на озеленення лівого берегу набережної в Бахмуті виділили близько 12 мільйонів 641 тисяч 690 гривень. Загальна площа реконструкції становить 1,3 га.

Презентація проектних ідей озеленення набережної річки у місті Бахмут

Через Prozorro вже провели конкурсні торги, де знайшли підрядника та уклали з ним договір. Роботи мають завершити цьогоріч у листопаді.

Читайте також:

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: