Троє сиріт з Бахмута отримають квартири


image
Фото: з відкритих джерел

Міська рада купить квартири для 3 сиріт та 1 дитини з неповної сім’ї. Під час сесії Бахмутської міської ради внесли зміни до “Програми забезпеченням житлом дітей сиріт та дітей під опікою”. З державного бюджету для неї додатково виділили понад мільйон гривень на купівлю чотирьох квартир.

 

Про це повідомила Вільному радіо начальник управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради Людмила Махничева:

“Квартири отримають троє дітей сиріт та одна дитина позбавлена батьківського піклування”.

Також, за рахунок державної та місцевої субвенції всі придбанні квартири частково ремонтуються. В деякі квартири закуповуватиму меблі, вставляють пластикові вікна та нові двері – це одна з умов обласної служби з справ дитини.

Крім того в рамках міської програми забезпечення житлом дітей сиріт також ремонтуються квартири, які є у дітей сиріт в наявності. Так, на капітальний ремонт квартир в 2018 році виділили 300 тисяч гривень.

Також Махничева додала: “В цьому році придбали 13 квартир для дітей сиріт та інших дітей з цієї ж категорії. На це витратили приблизно 2,5 мільйони гривень”.

Всього, на первинному обліку в Бахмуті стоїть 158 дітей-сиріт. 9 з них знаходяться в державних закладах, де й проживають у гуртожитках, в прийомних сім’ях перебувають 16 дітей. Ще 133 неповнолітніх знаходяться під опікою.

Коли дитині виповнюється 17 років, вона стає в чергу на квартиру. Зараз на квартирному обліку знаходяться 64 дитини. Як розповіла Людмила Махничева, в минулому році, у черзі знаходились понад 70 дітей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: