Творчу молодь з Донбасу вчитимуть просувати мир через мистецтво. Як долучитися

Чотириденний воркшоп проведуть на початку вересня у приморському Бердянську.
Для участі у воркшопі шукають креативну молодь від 18 до 35 років зі східних регіонів.
“Мистецтво – дієвий інструмент розбудови миру, воно здатне змінити наше сприйняття інших та навколишнього світу завдяки своїй здатності спілкуватися та переконувати без слів. Тому, це чудовий спосіб просувати те, чого суспільство потребує найбільше: мирного співіснування та встановлення взаєморозуміння в громадах”, — розповідають організатори події.
Воркшоп проходитиме з 2 по 5 вересня у Бердянську.
На заняттях учасників познайомлять із методиками управління конфліктами та навчать використовувати для цього образотворче мистецтво та інші креативні підходи.
Достатньо часу приділять і практиці. Учасники створюватимуть художні продукти, покликані навчити інших мирно розв’язувати суперечки в громадах. Готові роботи покажуть на виставці, а потім відвезуть до місцевих громад.
Якщо учасники залишаться на всі 4 дні, їм забезпечать проживання та харчування у повному обсязі. Також компенсують проїзд, але на суму, яка не перевищує тисячу гривень. При собі треба мати оригінали квитків в обидва боки.
Зареєструватися для участі можна за цим посиланням. Заявки прийматимуть до 27 серпня, а про результати відбору аплікантам повідомлять електронною поштою.
З додатковими питаннями звертайтеся за адресою runy.coordinator@gmail.com (пані Наталя).
Воркшоп проведуть у рамках проєкту “Розбудова миру та подолання конфліктів в Україні — Крок вперед”. Фінансову підтримку надає Institut für Auslandsbeziehungen (IFA) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.
Читайте також:

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас
Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!
Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.
Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!
Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів
