Підтримати
Медичні закупівлі в армії
Фото з відкритих джерел

Як розповів помічник міністра оборони та військовий аналітик Геннадій Карпюк, у  2018 році військові почали користуватись аукціонами. І це дало результати. В тому числі, завдяки додатковим перевіркам та умовам. Тепер на конкурсах більше учасників та вища конкуренція.

 

 

“Із наданих держбюджетом 96 млн гривень видатків на закупівлю медичного обладнання, ГВМУ зекономило 24 мільйони. Це означає, що якби вони пішли на поводу у цих, вибачте на слові, «дерибанників», то ЗСУ реально отримали б обладнання менш, як на 72 млн гривень. І ця нова практика військових медиків потягла зміни у всі медичні закупівлі в державі” – розповів  помічник Міністра оборони України Геннадій Карпюк в ефірі радіо Армія.FM

За словами Карпюка, це лише перший етап змін. У 2019 році візьмуться також за закупівлю медикаментів. До цієї статті витрат є багато питань. Перший крок вже зробили. Адже вперше за роки незалежності торік Міноборони вдалося домогтися майже 100% забезпечення бойових бригад медикаментами та створити 30-тисячний резерв аптечок.

Військовий додає, що їхні медичні частини мають ще багато застарілого обладнання, яке  намагаються оновлювати. З регіонів зараз збирають інформацію про першочерговість заміни того чи іншого устаткування, але бракує коштів. Бюджет для військових медиків на закупівлі такий самий, як і у 2018 році, при тому, що ціни зросли.


Завантажити ще...