Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

У 2018 армія зекономила 24 млн гривень завдяки новій системі закупівель медичного обладнання


image
Фото з відкритих джерел

Як розповів помічник міністра оборони та військовий аналітик Геннадій Карпюк, у  2018 році військові почали користуватись аукціонами. І це дало результати. В тому числі, завдяки додатковим перевіркам та умовам. Тепер на конкурсах більше учасників та вища конкуренція.

 

 

“Із наданих держбюджетом 96 млн гривень видатків на закупівлю медичного обладнання, ГВМУ зекономило 24 мільйони. Це означає, що якби вони пішли на поводу у цих, вибачте на слові, «дерибанників», то ЗСУ реально отримали б обладнання менш, як на 72 млн гривень. І ця нова практика військових медиків потягла зміни у всі медичні закупівлі в державі” – розповів  помічник Міністра оборони України Геннадій Карпюк в ефірі радіо Армія.FM

За словами Карпюка, це лише перший етап змін. У 2019 році візьмуться також за закупівлю медикаментів. До цієї статті витрат є багато питань. Перший крок вже зробили. Адже вперше за роки незалежності торік Міноборони вдалося домогтися майже 100% забезпечення бойових бригад медикаментами та створити 30-тисячний резерв аптечок.

Військовий додає, що їхні медичні частини мають ще багато застарілого обладнання, яке  намагаються оновлювати. З регіонів зараз збирають інформацію про першочерговість заміни того чи іншого устаткування, але бракує коштів. Бюджет для військових медиків на закупівлі такий самий, як і у 2018 році, при тому, що ціни зросли.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: